Yaz Aylarında Denemeniz Gereken 8 Ünlü At Kuyruğu Stili

Yazın kavurucu sıcağı, her yerde oluşan ter ve sıcak hava nedeniyle kendinizi rahatsız hissetmenize neden olur. Bu sıcak havalardan kaçmak için klimalı odalarda veya alanlarda kalmayı tercih ediyoruz ama dışarı çıkmadan her zaman orada olmak mümkün mü? Belli ki değil. Ve sizi daha da sinirlendiren şey, bu yakıcı sıcakta gevşek sarkan tüylerdir. Sadece ruh halinizi etkilemekle kalmaz, aynı zamanda kıvırcık, terli ve istenmeyen parlak saçlara da neden olur.

Kendinizi bu durumdan kurtarmak için ne yapardınız? Evden çıkmayı bırakıp uzaktan çalışmaya mı başlayacaksın? Numara! Çözüm bu değil. Çözüm, saç stilinizi daha rahat ama şık bir şeye dönüştürmektir. Bu durumda aklınıza ilk gelen dağınık saç topuzları olacaktır ama bunlar eskidendi, yeni trend atkuyruğu.

En önemlisi ünlüler At kuyruğu o kadar zarif ve şık görünün ki size büyük bir #atkuyruğu hedefi verecektir. Burada bahsettiğimiz Ünlü At Kuyruğu Böylece bu sıcak yaz aylarında havalı görünmek için hangi tür at kuyruğuna gitmeniz gerektiği konusunda fikir sahibi olabilirsiniz.

Ayrıca Okuyun: 6 Farklı Bob Saç Modeli 2019

Hadi gidelim o zaman

Barbie At Kuyruğu

Kaynak: Dailymail.co.uk

Katy Perry’nin üzerindeki barbie tarzı at kuyruğu inanılmaz güzel görünüyor. Bu görünümü elde etmek için öndeki saçlarınızı şık bir at kuyruğuna çektiğinizden emin olun ve at kuyruğu hacimli yumuşak buklelere sahip olmalı ve elastik bandı gizlemeyi unutmayın. Bu görünümü koleje veya partiye taşıyın, sonuçları bileceksiniz.

Ortadan Bölünmüş Düşük At Kuyruğu

ünlü at kuyruğu

Kaynak: fbcdn.net

Danielle Bernstein’ın sergilediği orta kısımlı düşük at kuyruğu güzel görünüyor. Düğümde biten saçın ortasına boncuklu takılar eklemişti. Ve bu fikir bize gerçekten ilham verdi! Bu saç modeli, hem ofiste hem de partide aradığınız şey olabilir. Ofisteyken mücevher parçasını çıkarın ve parti için taşınırken tekrar ekleyin.

Yay + At Kuyruğu

ünlü at kuyruğu

Kaynak: Hearstapps.com

Chloe Sevigny basit at kuyruğu stillerine tam bir glam görünüm katan dev bir fiyonk ekleyerek at kuyruğunu kırmızı halıya taşıdı. Büyük bir fiyonk almak istemiyorsanız, daha küçük bir fiyonk tercih edin, onlar için gitmek istiyorsanız fiyonk lastikleri de mevcuttur.

Kalın At Kuyruğu

ünlü at kuyruğu

Kaynak: google.image

Bir kuaför olan Justine Marjan’ın bu görünümünü yapacak kadar cesur musunuz? Şimdiye kadar herkes uzatma olarak yapay saç kullandı ama Justine Marjan cesur ve alışılmışın dışında bir şey yapmayı düşündü ve zinciri uzatma olarak kullandı. Bu görünümü herhangi bir konserde taşıyabilirsiniz.

Retro Örgülü At Kuyruğu

ünlü at kuyruğu

Kaynak: gettyimages.be

Şarkı söyleme hissi Kacy Musgraves gitti 2019 Bu klasik retro örgülü at kuyruğu ile tamamen sallandı. Bu at kuyruğunu kesmek için saçı at kuyruğu şeklinde çekmeniz ve örgülü saç kısmı olan lastiği saklamanız gerekecek. Kalın ve hacimli saçlarınız varsa, bu sizin için idealdir.

cilveli at kuyruğu

ünlü at kuyruğu

Kaynak: gotceleb.com

Tıpkı Laura Harrier gibi doğal yumuşak bukleleriniz varsa, bu sevimli ama cilveli at kuyruğunu kesinlikle seveceksiniz. Saçlarını güzelce alçak bir atkuyruğu yapmış ama bu saç stilini cilveli yapan şey, yanlarda asılı bırakılan iki yüz çerçeveleme bölümü. Bir randevunuz olduğunda bu saç modelini tercih edebilirsiniz.

hacimli at kuyruğu

ünlü at kuyruğu

Kaynak: popsugar-assets.com

Sophie Turner gibi hacimli bir saça sahipseniz, onun burada yaptığı gibi siz de gösteriş yapmalısınız. Yüksek hacimli bir at kuyruğu, üniversiteye bakışınızı öldürmek için ihtiyacınız olan tek şey. Kusursuz bir yapıya kavuşmak ve kapsamlı bir hacim oluşturmak için ürünleri doğru şekilde kullandığınızdan emin olun. Saçın kuyruğunun yanı sıra tepeye de bir hacim eklemeniz gerekecek.

Örgülü Yüksek At Kuyruğu

ünlü at kuyruğu

Kaynak: pinimg.com

Selena Gomez, bu örgülü atkuyruğunu alttan kesme ile çekerek bir kez daha ana saç modeli hedefini verdi. Bu görünümü denemek için yeterince cesur musun? İsteğe bağlı olarak alttan kesmeyi sürdürebilirsiniz. Bundan sonra, belli ki bu saç modeli için gideceksiniz. Bu harika saç modeli üniversiteye, partilere ve hatta işyerine bile giyilebilir. Ayrıca, kontrol edin Selena Gomez Elbise Sos için.

ünlü at kuyruğu

Kaynak: hairdrome.com

Bunlar At Kuyruğu Stilleri Kendinizi terli tüylerden kurtarmak için bu yaz mutlaka denemelisiniz. Modayla ilgili daha fazla fikir için adresini ziyaret edin. moda dünyası.


Kaynak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

WhatsApp Destek Hattı

× Whatsapp Satış Temsilcisi