Yeni! Giftster ürünleri artık zaman damgalı

Geçtiğimiz birkaç yıl içinde, üyelerden bir dilek listesine eklendiklerinde zaman damgası vurulacak öğeleri talep ettik. Ricanız bizim için emirdir!

Giftster istek listenize eklediğiniz her ürüne zaman damgası eklenir, böylece hayatınızdaki hediye verenler hediye fikrini ne kadar yakın zamanda eklediğinizi bilirler. Aynı şekilde, başkalarının öğeleri listelediğini görebileceksiniz. Bunu birkaç farklı şekilde faydalı buluyorum.

1 – Öğenin yakın zamanda eklenip eklenmediğini anlayabilirsiniz. Alıcı için akılda kalan bir hediye fikri arıyorsanız, bu, ne eklendiğini söylemenin harika bir yoludur.

2 – Bir kişinin listesinin güncellenmesi gerekip gerekmediğini anlayabilirsiniz. Bazen hayatımızda listelerini güncellemek için biraz dürtmeye ihtiyaç duyan bir veya iki kişi olur. Ekledikleri öğelerin daha eski olduğunu görürseniz, onlara liste fikirlerini yenilemelerini isteyen küçük bir not (isterseniz anonim olarak) gönderebilirsiniz.

3 – En uzun süredir hangi eşyaların istendiğini söyleyebilirsiniz. Alışveriş yaptığınız kişi, listesini güncellediyse ve bir ürün bir süredir listedeyse, bir süredir aklında olan öğeleri size söyler.

4 – Bir öğenin güncellenip güncellenmediğini anlayabilirsiniz. Öğe düzenlendiyse, zaman damgası güncellendiği tarihle birlikte “düzenlendi” diyecektir.

Giftster’da oturum açın ve ürün zaman damgalarına bugün göz atın!Kaynak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

WhatsApp Destek Hattı

× Whatsapp Satış Temsilcisi